PASLAUGOS

Spaudos įrangos montavimas, remontas ir priežiūra

Profesionalus įrangos paleidimas, jos tolimesnė priežiūra, aptarnaujančio personalo mokymai bei greitas ir kokybiškas aptarnavimas leidžia turėti ilgalaikius ir tvarius santykius su mūsų klientais. Nuolat tobulėjantis kolektyvas pasirengęs padėti įvairiose situacijose – tiek dėl įrangos sutrikimų, tiek dėl noro pagilinti specifines žinias ar optimizuoti technologinius, gamybinius procesus.

Lakštinių medžiagų frezavimas su CNC staklėmis

Lakštinių medžiagų CNC frezavimą atliekame su trijų ašių frezavimo staklėmis „Mecanumeric“, kurių darbiniai stalio dydžiai – 2050 x 4050 mm ir 2030 x 6050mm. Frezuojant su CNC staklmėmis, galima ne tik greitai apdirbti norimas medžiagas, bet ir išgauti labai tikslius apdirbamų gaminių išmatavimus. Priklausomai nuo medžiagos rūšies, frezuojant matmenų tikslumą su mūsų turima įranga, galima pasiekti iki +/- 0,05 mm tikslumą.

  • Reklamos srityje dažniausiai frezuojamas medžiagos: PMMA organinis stiklas, PETG, PVC, PC, aliuminio plokštės, aliuminio kompozitas.

  • Pramonės srityje dažniausiai frezuojami techniniai plastikai: PA6, POM, PE, PET, PVC, PTFE ir kt.

  • Statybos srityje dažniausiai frezuojamos medžiagos: fasadinis aliuminio kompozitas (AKP), HPL plokštės, fanera, aliuminio lakštai, polikarbonatas (PC), organinis stiklas (PMMA) ir kt.

Iš medžio dulkių plokštės (MDF), galime pasiūlyti 3D frezavimą, sukuriant tūrinį gaminio vaizdą.

Aliuminio profilių ir plastiko plokščių pjovimas

Pagal kliento pateiktus matmenis, pjauname plastiko bei aliuminio profilius į mažesnio formato ruošinius su minimaliomis pjovimo atraižomis. Tokiu būdu suteikiame Jums galimybę įsigyti reikiamo dydžio ruošinius, kuriuos iš karto gali naudoti įvairioms reikmėms. Svarbiausia – Jums nebūtina įsigyti pilną lakštą: Jūs mokate tik už užsakymo įvykdymui paskaičiuotą sunaudotą medžiagos plotą. Įprastinė pjovimo paklaida +/- 2 mm, minimalus pjaunamo ruošinio matmuo- 50 mm.

Ritininių medžiagų pjaustymas

Pagal kliento pateiktus matmenis, pjaustome lipnią plėvelę, popierių, tentą ir kitas medžiagas į mažesnio formato ritinius. Įprastinė pjovimo paklaida +/- 2 mm. Lipnios plėvelės ar popieriaus ritinius galime supjaustyti mažiausiai po 30 mm pločio.

Detalių iš techninio plastiko gamyba

Gaminame įvairaus sudėtingumo ir paskirties detales iš inžinerinių plastikų: PA6, POM, PET, PE, PVC, PC, PMMA ir kt. Atsižveldami į detalės tipą, konsultuojame ir parenkame ne tik tinkamą plastiko rūšį, bet visada įvertiname mechaninį, temperatūrinį, cheminį ar kitokį detalės eksploatacinį poveikį jos darbinėje aplinkoje. Padedame ne tik suprojektuoti detalę, bet esant būtinybei, koreguojame pateiktus brėžinius, kad mūsų pagamintos detalės tarnautų dar ilgiau ir patikimiau. Plastikai gali būti apdirbami juos frezuojant arba tekinant su CNC apdirbimo centrais, pjaustant juos horizontaliomis ar vertikaliomis diskinio pjovimo staklėmis. Tam tikros rūšies plastikus galime apdirbti lazeriniu būdu, termoformuoti arba atlikti detalių kirtimą.

Organinio stiklo (PMMA) ir polikarbonatinio stiklo (PC) plokčių briaunų poliravimas

Poliruojame organinio (PMMA) bei polikarbonatinio stiklo (PC) briaunas su 2 metrų pločio ispanų gamintojo „Bermaq“ poliravimo staklėmis, turinčiomis deimantines galvutes.

Briaunos paviršius gali būti poliruojamos įprastu 90° kampu ar kitokiu kliento pasirinktu kampu nuo -5° iki +60°. Poliravimo paviršiaus atspalvis gali būti skaidrus arba matinis (polikarbonato- tik matinis). Po poliravimo detalių briaunos tampa idealiai lygios, akinamai skaidraus (jeigu poliravimo atspalvis – skaidrus) paviršiaus, simetriškų matmenų. Briaunų poliravimas gaminiui suteikia labai gražų estetinį įspūdį, sukuria pilnai užbaigto gaminio vaizdą. Ypatingai gražiai gaminys poliruotomis briaunos atrodo tada, kai jam priderinamas išorinis pašvietimas.

Svarbu! Poliravimo gylis siekia 0,05 – 2 mm, todėl būtina įsivertinti papildomas matmenų užlaidas dėl poliruojamų kraštinių apdirbimo. Maksimalus poliruojamos briaunos ilgis - 1980 mm; minimalus – 50 mm. Mksimalus lakšto storis – 100 mm.

Fasadinių, reklaminių ir pramoninių projektų paskaičiavimas, optimizacija ir sąmatų sudarymas

Pagal Jūsų pateiktus brėžinius vektorinėse programose “Coreldraw”, “Autocad” ar “Solidworks“, teikiame klientams projektų skaičiavimo sąmatas, detalių projektavimą, atliekame brėžiniuose esančių gaminių optimizavimą, taip mažindami ir taupydami suskaičiuotos medžiagos panaudojimo išeigą ir laiką. Pagal atskirą susitarimą, galime pasiūlyti fasadinių elementų projektavimą, jų optimalų išdėliojimą fasado plokštumose, aliuminio kompozicinės plokštės kasečių frezavimą.

Prekių pristatymas
kliento nurodytu adresu.

Konsultuojame ir parenkame geriausias žaliavas bei medžiagas.