Naujienos

2015.06.10

Parodoje FESPA 2015 Mimaki kaitino vaizduotę

Tekstilės sprendimai skirti madai ir namams  pritraukia rekordinį susidomėjimą  ir veda į priekį

 Amsterdamas, 2015 m. birželis

Mimaki, pasaulinis lyderis, gaminantis plataus formato rašalinius spausdintuvus ir ploterius, parodoje FESPA 2015 pristatęs naujus produktus, skirtus  mados ir namų tekstilės marginimui, sulaukė neįtikėtino susidomėjimo ir  20 % padidino savo pardavimus.

Mimaki Stand - 1

„Net tada, kai galvojome, kad FESPOJE geriau pasirodyti nebeįmanoma, mums pavyko padaryti neįmanoma!“, teigia Mike Horsten Mimaki Europe generalinis direktorius rinkodarai EMEA. „Mums buvo be galo malonu sulaukti precedento neturinčio susidomėjimo mūsų 270 m2 stendu, visi lankytojai norėjo pamatyti mūsų manekenus papuoštus akį traukiančiais mūsų spaudos pavyzdžiais, o tai rodo, kad mes spausdiname, tai ką propaguojame. Mes džiaugiamės galėdami pranešti apie ne mažiau kaip 20 % augusius pardavimus, kuriuos, FESPOS inovacijų įkvėpti, vykdėme tiesiog parodoje tiesiogiai nuo stendo.“

EDP Award for CJV150 and CJV300 Series

Parodoje Mimaki paskelbė apie 2015 m. liepos mėn.  prekyboje pasirodysiantį rašalinį spausdintuvą TS300P-1800: šis 1,8 m pločio  spausdintuvas, skirtas spaudai ant sublimacinio popieriaus, pasiūlys  naujas kokybės ir našumo galimybes skaitmeniniame tekstilės marginime. Mimaki taip pat gavo Greenguard GOLD akreditaciją už  rašalų naudojimą tokiose aplinkose kaip mokyklos, ar sveikatos priežiūros įstaigos. Be to, jie pasveikino Adrianą Wolf gavusį „Jaunos žvaigždės“ apdovanojimą. Jis, kaip ir praėjusių metų nugalėtojas Eleni Bourazanis, gaus 500 eurų ir šešių savaičių stažavimosi galimybę Mimaki.

O vyšnaitė ant „FESPA  torto“ yra  EDP skirtas apdovanojimas už Mimaki CJV150/ CJV300 seriją, kaip rinkoje esantį geriausią „Spausdinimo ir pjaustymo sprendimą“.

Ponas Horsten priduria: „tęstinis ir nepaliaujamas FESPA populiarumas slypi parodos nenutrūkstančiame įsipareigojime tobulėti. Organizatorių ir ekspertų komanda turi išlaikyti pirštą ant pulso ir jausti, kas šiuo metu formuoja rinką, tai suteikia jiems galimybę numatyti ateityje augsiančias sritis ir galimybes, panašiai taip ir Mimaki tiria visas galimybes. Tai leidžia parodai pritraukti naujas auditorijas, o mums leidžia turėti daug platesnes prezentacijas apie tai, kaip Mimaki plečia savo produktų portfelį, kad prisitaikytų tiek prie esamų, tiek prie atsirandančių galimybių“.

 

Daugiau informacijos apie kitus MIMAKI spausdintuvus ir ploterius rasite čia  www.mimakieurope.com

Atgal