Naujienos

2014.02.27

ORAFOL Europe GmbH pristato naujieną – plėveles be švino chromato!

ORAFOL Europe GmbH pirmasis Europos  grafinių plėvelių  gamintojas,  kuris pradejo gaminti PVC plėveles, atitinkačias  REACH reikalavimus ir kurių sudėtyje nėra švino chromato.

Untitled

2007 metais ES įsigaliojo Europos reglamentas REACH (registracijos, įvertinimo, autorizacijos ir cheminių medžiagų apribojimo), kuriam yra numatytas laipsniškas 10-ies metų įgyvendinimo laikotarpis. Šiame reglamente aptariamas cheminių medžiagų panaudojimas produktuose, kurie yra pagaminti arba parduodami  ES  šalyse  bei  jų galimas poveikis žmonių sveikatai ir aplinkai. REACH tikslas yra platinti žinias apie chemines medžiagas  taip pat užtikrinti, kad šių medžiagų naudojimas būtų tinkamai valdomas.

Vienas  iš pirmaujančių Europos grafinių plėvelių gamintojas- ORAFOL Europe GmbH praneša, kad visos spalvotos grafinės plėvelės, kurias gamina ir parduoda ORAFOL  yra  sertifikuotos pagal  REACH reglamentą. Be to, plėvelių sudėtis buvo patobulinta taip, kad ne tik atitiktų REACH reikalavimus, bet ir sudėtyje nebūtų švino chromato.

Evelyn Zocher, ORAFOL grafinių produktų padalinio pardavimų ir rinkodaros direktorė sako: „ORAFOL visada rėmė aplinkosaugos iniciatyvas, kurios gali padėti užtikrinti geriausią įmanomą aplinkos tvarumo lygį. Mes jaučiame didelę atsakomybę siekdami užtikrinti, kad mūsų produktai būtų pagaminti kuo įmanoma ekologiškesniu būdu, ir naudojant kuo tvaresnes žaliavas. Mes keletą metų dirbome siekdami įgyvendinti REACH reikalavimus, ir štai  pristatome jums ORAFOL  R & D komandos nuveiktus darbus“.

„Tai svarbus įvykis ORAFOL, ir tai turės teigiamos įtakos ne tik mūsų klientams visame pasaulyje, bet ir mus supančiai aplinkai, o žvelgiant į perspektyvą visa tai pasitarnaus ir ateities kartoms „- daro išvadą Evelyn Zocher.

REACH reikalavimus atitinkančias ir švino chromato neturinčias spalvotas grafines plėvelės   ORAFOL pradės gaminti per pirmąjį  2014 metų ketvirtį.

 

Atgal