News

2013.06.27

Naujiena! Mimaki JV5-320DS spausdinimui ant tekstilės!

Mieli klientai,
pristatome naujieną – pirmąjį Mimaki JV5-320DS tekstilės spausdinimo įrenginį Lietuvoje!
JV5-320DS
Kartu su mūsų partneriu UAB „Print In“ džiaugiames sėkmingai instaliavę pirmąjį tokio dydžio tekstilės spausdinimo įrenginį Mimaki JV5-320. Daugiau kaip pusės milijono litų investavęs į modernią įrangą  bendrovės direktorius Ramojus Talmantas tikisi praplėsti paslaugų asortimentą ne tik Lietuvoje , bet ir išeiti į didžiulę Vakarų Europos rinką.

„Inovatyvios technologijos reklamos versle yra labai svarbios, jos padeda kurti konkurencinį pranašumą. Nesame Lietuvoje patys didžiausi , tačiau nuolat siekiame išsiskirti savo kuriamais produktais ir paslaugomis. Su moderniu Mimaki įrenginiu galėsime spausdinti didelės apimties gaminius ant tekstilės. Spauda ant tekstilės sukuria didesnį estėtinį grožį ir vertę nei ant plastiko ir popieriaus. Pasaulyje spausdinimas ant tekstiles yra labai populiarus“ – sako p. Talmantas.

„Tai ne pirmasis Mimaki įrengys, kurį įsigijo mūsų partneris UAB „Print In“, bet tai plačiausias  Lietuvoje 3,2 m pločio spausdintuvas gebantys kurti aukštos raiškos spaudą ant tekstilės. Panašius , bet mažesnius Mimaki spausdintuvus yra įsigijusi sportinius drabužius gaminanti AB „Audimas“. Su pigia darbo jėga ir energetiniais resursais vakaruose nepakonkuruosi, todėl vizualinės reklamos gamybos įmonės, tokios kaip Print In  nuolat investuoja į pažangias technologijas, naudoja naujas aplinkai draugiškas medžiagas. Kartu su partneriais kurdami vertę, atveriame Lietuvos gamintojams duris į eksporto rinką“ – pritaria „Heliopolis“ UAB direktorius Aleksandras Paškevičius.

Mimaki yra vienas iš lyderių plataus formato rašalinių spausdintuvų ir ploterių gamintojų pasaulyje. Mimaki kuria novatoriškus, aukštos kokybės ir didelio patikimumo produktus, pagamintus ekologiškų vandens tirpiklių pagrindu, naudojant UV rašalinio spausdinimo technologiją. Daugiau informacijos rasite technologiją. Daugiau informacijos rasite  http://www.mimakieurope.com/

Back