Naujienos

2017.11.20

Naujiems kelių policijos automobiliams – modernios plėvelės

Naujiems kelių policijos automobiliams – modernios plėvelės

Neseniai visuomenei buvo pranešta apie radikalius Lietuvos kelių policijos tarnybinių automobilių atnaujinimo darbus. Buvo skelbtas konkursas naujam automobilių dizainui ir jo realizavimui. Projekto įgyvendintojai įmonė „Advert Plius“ atšvaitines plėveles automobiliams klijuoti pasirinko iš plataus „Heliopolio“ parduotuvėse esančio jų asortimento. Apie viską detaliau pasakoja įmonės atstovas.

 Nuo eskizo iki realybės

Lietuvos kelių policijos automobilius iš tolo atskirti gali kiekvienas vairuotojas. Tačiau kaip ir viskam, taip ir automobiliams ateina laikas atsinaujinti, todėl buvo paskelbtas konkursas naujam kelių policijos patrulių automobilių dizainui kurti.

Patvirtinus naujų automobilių dizainą, sukurtą konkurso nugalėtojo Dominyko Budino, liko išspręsti, kokią plėvelę šiam dizainui būtų geriausia naudoti. Šiuo klausimu labai puikiai talkino ir įvairiausiais klausimais padėjo Heliopolio konsultantas Andrius Kučinskas, pasiūlęs naujas, mažai naudotas, žalią bei juodą atšvaitinę plėveles, kurių šviesos reflektyvumas kur kas didesnis nei prieš tai policijos naudotų. Be to šių plėvelių savybės leido pilnai išpildyti naująjį policijos mašinų dizainą. Sudėjus visus taškus ir išdiskutavus sąlygas, projekto vykdytojai  pasirinko „Heliopolio“ plėveles, o kartu su pagamintais šablonais ir moderniais klijavimo metodais buvo pasiektas galutinis, naujasis policijos automobilių dizainas.

 Medžiagos pritaikytos naudojimui

Kelių policijos automobiliams kasdien tenka įveikti šimtus kilometrų įvairiausio paviršiaus keliais, todėl renkantis medžiagas automobilių apklijavimui, ilgaamžiškumas ir atsparumas purvui yra ypatingai svarbūs faktoriai. Šis projektas išskirtinis tuo, kad parinktos medžiagos turėjo būti tinkamos įvairiausioms sąlygoms, kurios kelių policijos darbe yra nenuspėjamos, todėl šiam projektui panaudotos Vokiečių gamintojų „Orafol“ (serija 5600) šviesą atspindinčios plėvelės.

Šiandien gatvėse piliečių saugumu rūpinasi ne tik nauji bei gražūs, bet ir kokybiškai šviesą atspindintys bei sunkioms darbo sąlygoms pritaikyti nauji automobiliai.

23659815_1696420087058954_855738311_o 23660420_1696419753725654_281180067_o

Atgal