Naujienos

2018.01.24

Naujas požiūris į spausdintuvus – „Brother”

Naujas požiūris į spausdintuvus – „Brother”

Pasaulyje nuolat tobulėjant technologijoms, o išmaniosioms inovacijoms veržiantis į priekį ne tik IT srityse, pristatome naujausią įrangą ir požiūrį į reklaminę spaudą. Prireikė sprendimo reklaminei spaudai ant marškinėlių, kelnių, sportinių batelių ar kitų paviršių? Atnaujintas, tačiau daugeliui gerai pažįstamas tekstilinis spausdintuvas „Brother” – tai praėjusių metų naujiena Lietuvos reklaminės spaudos rinkoje.

 

 

Lietuvoje – naujos kartos spausdintuvas

Pradėkime nuo šio spausdintuvo priešistorės. Dar šią vasarą Lietuvoje buvo galima įsigyti  3-ios kartos spausdintuvus, skirtus aukštai spaudos kokybei. Tačiau šiais metais, nuo rugsėjo 1-os dienos, visame pasaulyje startavo naujasis,  4-os kartos „Brother” spausdintuvo modelis –GTX(GTX-422).

Klausiate, kaip spausdintuvas patobulėjo ir kodėl jis vertas dėmesio?

Atsakymas paprastas, naujosios kartos spausdintuvuose integruotos modernios spaudos galvutės ir rašalai, kurie reikalauja ne tik mažesnės priežiūros, bet ir užtikrina aukštą spaudos kokybę. Be to, spausdinant didesnius užsakymo kiekius, tai atlikti galėsite ne tik kokybiškai, bet ir greitai, palyginus su žemesnės specifikacijos 3-iosios kartos spausdintuvais. Pastarųjų gamyba šiuo metu sustabdyta, o  4-os kartos modelį jau šiandien galite įsigyti Lietuvoje! Plačiau apie šią technologinę naujovę pasakoja „Heliopolio” technikos ir pardavimų vadybininkas Mindaugas Klimas.

Kokie aspektai lemią aukštą spaudos kokybę?

Spaudos kokybę lemia ne tik inovatyvi technologija, bet ir tokie panaudojimo aspektai, kaip rašalas bei spausdinimo paviršius. Ne paslaptis, kad vienas kertinių aspektų, lemiančių spaudos kokybę ant tekstilinio ar kitų paviršių – teisingas rašalo pasirinkimas. Anot M. Klimo, naujos kartos spausdintuvo rašalo tipas – tekstilinis pigmentinis, gaunamas iš  vandens terpėje sumaišytų pigmentų su klijų komponentais. Toliau specialistas patikslina, kad siekiant aukščiausios kokybės rezultato, naudojamas tekstilinis pigmentinis rašalas turi būti originalus, pritaikytas prie spausdintuvo technologijos ir  spausdinimo paviršiaus.

Naujas požiūris į spausdintuvus - „Brother”

Taigi ne vien rašalas, bet ir kokybiška medžiaga leidžia pasiekti aukštos kokybės spaudos rezultatą. M. Klimas teigimu, audiniai kurių sudėtyje yra  nuo 50% – 100% medvilnės yra tinkami naudoti tekstilinei spaudai, pradedant nuo marškinėlių ir džemperių iki medvilninių kelnių ar džinsų.

Tekstilinis spausdintuvas Brother

Kokie esminiai skirtumai nuo rinkos konkurentų?

„Brother DTG” įrenginiai pradėti gaminti dar 2005 metais, todėl šis gamintojas, palyginus su kitais rinkos žaidėjais, turi sukauptą žinių bagažą technologijų ir inovacijų srityje, o „Heliopolis” yra vieni pirmųjų, pradėjusių prekiauti šio gamintojo įranga.

Vienas iš esminių „Brother” pranašumų prieš kitus tekstilinius spausdintuvus – spausdinimo galvutės. „Brother”naudoja tik savo gamybos, industrinės klasės galvutes, tuo tarpu konkurentai –  universales  galvutes, kurios anot M. Klimo  prastai dirba su balta spalva, linkusi užsikimšti ar gesti. Kalbant apie „Brother” ir kitus gamintojus M. Klimas pabrėžia, kad visam spausdinimo procesui svarbu naudoti tik originalią gamintojo chemiją: rašalus, valiklius ir gruntą, nes tik tokiu būdu bus užtikrinamas našus bei kokybiškas darbo rezultatas.

Jau šiandien tekstilinius „Brother” spausdintuvus galima apžiūrėti „Heliopolio” salonuose visoje Lietuvoje – specialistai  pasiruošę pateikti ne tik išsamią informaciją, bet  ir apmokyti bei pademonstruoti pagrindines panaudojimo galimybes. Susisiekime:  http://heliopolis.lt/lt/kontaktai/

 

Atgal