Naujienos

2016.04.05

Maloniai kviečiame į CREOLINK saloną

Maloniai kviečiame į CREOLINK saloną

20-ies metų jubiliejų UAB „Heliopolis“ pasitiko atnaujinęs savo saloną Vilniuje. Pasikeitė ne tik interjeras, bet ir struktūra. Reikėjo nemažai laiko ir  pastangų, kad sukurtume saugią, jaukią ir gražią vietą, primenančią kūrybines erdves. Neatsitiktinai naujas salonas gavo naują vardą CREOLINK, simbolizuojantį kūrybiškumą ir ryšį tarp žmonių. Jau seniai savo klientus vadiname partneriais, nes jie mums padeda nuolat tobulėti, augti ir plėtoti verslą kartu.

Naujame salone sukūrėme didesnę erdvę ekspozicinei įrangai, prekių pavyzdžiams ir praktiniams darbams. Lankytojai padedami mūsų darbuotojų galės išbandyti spaudos, laminavimo, pjaustymo ir ploteriavimo įrangą, pasigaminti bandomuosius gaminius iš daugelio siūlomų medžiagų. Vienu metu galime aptarnauti net penkis klientus. Užsakytas prekes supjaustysime ir supakuosime – viskas vyksta operatyviai ir profesionaliai. O jeigu ir tektų palaukti, tam skyrėme patogią ir jaukią laukimo zoną.

CREOLINK salone dirba profesionalūs darbuotojai, kurie padės pasirinkti medžiagas, produktus, pateiks praktinius sprendimus, padės susigaudyti medžiagų ir spalvų įvairovėje. Mums svarbus kiekvienas – ir verslo klientas, ir privatus asmuo, norintis sukurti jaukesnę savo namų erdvę, taip pat Dailės akademijos studentas, besiruošiantis atlikti kursinį ar diplominį darbą. Pavasarėjant gauname vis daugiau paklausimų dėl šiltnamių polikarbonatinės dangos. Mūsų specialistai mielai jus pakonsultuos, parinks medžiagas ir priedus pagal jūsų individualų poreikį. Rekomenduos ir pateiks polikarbonatinės dangos montavimo instrukcijas.

Visada laukiame Jūsų atnaujintame CREOLINK salone.

Atgal