Naujienos

2017.11.22

Lietuviški plastikiniai produktai – gamybos kelias ir eksportas į Europos rinkas

Lietuviški plastikiniai produktai – gamybos kelias ir eksportas į Europos rinkas

Lietuvoje plastiko įmonių gaminiai parduodami ne tik Lietuvoje, bet ir plačiai eksportuojami į įvairiausias Europos šalis. Vis dėlto dažnai nesusimastome, kaip plastikinės medžiagos virsta produktais, kuriuos matome parduotuvių vitrinose?

Kviečiame trumpai apsilankyti  įmonės „Litpolstar” gamybos ceche ir pamatyti, kaip įvairios „Heliopolio” plastikinės medžiagos tampa jau paruošta pardavimui produkcija.

 

Plačiau apie, tai kaip žaliava tampa galutine produkcija pasakoja įmonės „Litpolstar“ atstovas Karolis Budinavičius.

“– Savo produkcijai gaminti naudojame įvairias plastiko medžiagas, priklausomai nuo mūsų klientų poreikių, kurie vykdo veiklas baldų pramonėje, reklamos ar spaudos industrijose. Iš tiekėjų gauta produkcija yra apdirbama mūsų cechuose, o pasiekia klientus tiek Lietuvoje, tiek daugelyje Europos šalių, kurių ratas kasmet plečiasi. Daugiausiai dirbame su įvairiais plastikais, tokiais kaip organinis stiklas Plexiglas ar PVC plėvelės Pentaprint, kurių kokybe tikrai džiaugiamės.

Mūsų užsakovai Lietuvoje dažniausiai  yra prekybos centrai, kuriems gaminame įvairius plastikinius laikiklius informaciniams stendams, suteikiame vidinės ir išorinės lauko reklamos sprendimus. Užsienio rinkai teikiame įvairius organinio stiklo gaminius, nestandartinimų tipų plastiko produkciją, tinkamą reklamai, taipogi populiarūs užsakymai baldų apšvietimui su LED juostomis, kuriuos daugiausiai eksportuojame į Vokietijos rinką” – teigė „Litpolstar“ įmonės atstovas.

Heliopolis aktyviai bendradarbiauja su daugybe plastiko ir reklamos gamybos  įmonių Lietuvoje, kurios teikia plastikinių medžiagų sprendimus ne tik Lietuvos, bet ir užsienio rinkoms.

 

Atgal