Naujienos

2015.10.29

Korėto gofruoto kartono plokštės Re-board®

Nėra jokių abejonių, kad korėto gofruoto kartono  plokštės Re-board®  yra ateities reklamos gamybos medžiaga, kuri pakeis tradicines medžiagas – plastiką ir metalą. Ji lengva, patvari ir taupi – viskas vienu metu. Unikali korėta struktūra ir lygus medžiagos paviršius leidžia įgyvendinti ir pagaminti bet kokias formas ir 3D figūras. Priešingai nei kitos reklamos medžiagos – ji ne tik perdirbama, bet ir visiškai atsinaujinanti, nes jos pagrindą sudaro medienos pluoštas.

Re board 

 

Spauda ir apdirbimas

 

Re-board®  paviršius puikiai tinka skaitmeninei spaudai arba dekoravimui laminatu, PVC plėvele. Lygus, mažai atspindintis šviesą paviršius užtikrina ryškią aukštos kokybės blizgę spaudą. Standus, unikalus korėtas tinklelis užtikrina standumą ir tvirtumą pjaustant ir apdirbant plokštes.

Re board 1

Viršutinis baltas kartonas, pagamintas iš ~ 85% natūralaus medienos pluošto, kuris užtikrina paviršiaus patvarumą gniuždant plokštes ir tolygią, tiesią lenkimo liniją, formuojant plokštes kampu. Plokštę nuo drėgmės apsaugo plona PE plėvelė.

Montavimo  priedai

 

Kartu su RE-board® plokštėmis tiekiami montavimo priedai: medsraigčiai, kabliukai, kampų laikikliai, sandarinimo juostos ir kt.

 

Re board 2

 

Ekologija

 

Re-board® sudėtyje nėra žmogaus sveikatai ir aplinkai kenksmingų medžiagų. Jis pagamintas naudojant vandens pagrindo klijus.  Šios plokštės, kaip ir paprastas popierius,  gali būti perdirbtos antrinių medžiagų perdirbimo ir utilizavimo tinkluose.

 

 

Sandėliavimas ir paruošimas

Plokštės turi būti sandėliuojamos patalpoje,  horizontaliai  ant lygaus  kieto paviršiaus. Optimali santykinė  oro drėgmė turi būti palaikoma tarp 50-55 proc.

Dirbant su plokštėmis rekomenduojama dėvėti  medvilnines  pirštines,  kadangi pirštų antspaudai gali turėti įtaka spaudos kokybei.

Re-board® Premium techniniai parametrai

Viršutinio kartono lakšto svoris (g/m2) 500
Spalvos baltumas(CIE) 117
Spalvos ryškumas (ISO 2470-2: D65 %) 95
Paviršiaus lygumas (PPS, um) 2.8
Blizgesys (TAPPI T 480; 75o, g.u.) <25
Lakšto plotis (mm) 1220, 1600
Lakšto ilgis (mm) Standartas: 2200, 2400, 2440, 3200
Min –max : 1500-3500
Storis (mm) Standartas: 10, 16
Min – max: 8-35
Svoris  (kg/m2) 1.7 (10mm), 2.2 (16mm)
Ilgio tolerancija (mm) ± 3

 Pagaminta:         Stora Enso Re-board AB;  Norrköping, Švedija

Re board 3

Atgal