Naujienos

2017.09.22

Kaip gimsta reklama?

Kaip gimsta reklama?

„Nuo idėjos iki formos – ilgas kelias, kuriuo žengti tvirtai įmanoma tik tada, kai esi užtikrintas medžiagų kokybe“, – sako reklamos gamybos įmonės „DUV“ direktorius Vytas Liudžius. Tokiems žinomiems vardams kaip Acme, Paulig, Triumph, Nivea, kt. reklamas gaminanti bei savo srityje tvirtą poziciją užimanti „DUV“ jau bene 11 metų bendradarbiauja su Heliopoliu. Ir neabeajoja, jog šis skaičius tik didės.

Kokias konkrečiai medžiagas perkate Heliopolyje?

Mes gaminame tiek išorės, tiek vidaus stendus, reklaminius skydus, iškabas, tad perkame visas medžiagas, kurios yra reikalingos šių ir panašių reklamų gamybai – nuo plastikų, organiniai stiklų, kompozicinių plokščių iki šviečiančių elementų, klijų, lipnių juostų.

Ką, reklamos idėjai suteikiant formą, reiškia medžiagos?

Nuo idėjos iki formos – ilgas kelias, kuriuo žengti tvirtai įmanoma tik tada, kai esi užtikrintas medžiagų kokybe. Per savo darbo laikotarpį esame susidūrę su pačiais įvairiausiais užsakymais, nestandartiniais norais – kiekvienu atveju privalome atrasti tokias medžiagas, kurios geriausiai išpildytų klientų norus.

Tą padaryti padeda ir Heliopolis, siūlydamas platų medžiagų pasirinkimą.

Su Heliopoliu bendradarbiaujate daugiau nei dešimtmetį – kas lėmė tokią ilgalaikę partnerystę?

Pirmiausia – mums patogu. Visos medžiagos, kurias vardinau, ir dar daugiau yra vienoje vietoje – tiesiog paskambini, užsisakai, ir gauni viską, ko reikia, tiesiai į darbovietę. Be Heliopolio nėra daugiau nei vieno prekybos taško Lietuvoje, kur būtų galima tokį platų pasirinkimą gauti iš vieno pardavėjo. Žinoma, kažkada seniai esame bandę  skaidyti ir reikalingus produktus pirkti atskirai, bet nėra nė ką lyginti – tiek laiko sąnaudos, tiek administravimo išlaidos tokiu atveju gerokai viršijo dabartines.

Antra – medžiagų pasirinkimas Heliopolyje mums leidžia savo klientams pasiūlyti kelis idėjos įgyvendinimo variantus. Tą pačią reklamą mes galime sukurti taikydami ekonominius, optimalius ar aukštos kokybės standartus – tai reiškia, kad užsakovai turi galimybę rinktis tiek reklamos tarnavimo laiką, tiek kainą ir toks lankstumas tampa mūsų imonės privalumu.

Heliopolis yra labai svarbus partneris mūsų versle, padedantis klientų vizijas paversti matomomis.

Kaip tai vyksta? Žiūrėkite video.

 

Atgal