Naujienos

2018.01.24

Kaip gimsta magistralėse esančios lauko reklamos?

Kaip gimsta magistralėse esančios lauko reklamos?

Kasdien tūkstančiai automobilių pravažiuoja magistrale Vilnius – Kaunas bei autostrada Kaunas – Klaipėda. Dauguma vairuotojų ir keleivių kasdien atkreipia dėmesį į pakelėje esančius didžiulius reklaminius stendus, pastatytus pievose prie kelio. Tačiau ar kada nors susimąstėte apie tai, kaip gimsta šios lauko reklamos?

Apie tai plačiau pasakoja „AMG Grupė” –  2006 metais įkurta reklamos gamybos įmonė, daugiausiai užsiimanti plataus formato spauda, galinti teikti užsakymus, tiek vizualinei reklamai, tiek  interjero atnaujinimams. Čia gamybos cechuose gimsta visiems matomi milžiniški ir inovatyvūs lauko reklamos, originalių formų vidaus interjero  ir individualūs sprendimai. Įdomu, kaip viskas vyksta? Žvilgtelkite video į viską iš arčiau.

 

Kokybiškos medžiagos garantuoja gerą produktą

„AMG Grupės” didžiausia dalis cechą paliekančių produktų lieka Lietuvoje , tačiau dalis produkcijos iškeliauja ir į užsienio šalis, Norvegiją ar Estiją. Įmonė daugiausiai orientuojasi į didmeninę lauko reklamos gamybą. Jau 12 metų veikiančios, sparčiai augančios  įmonės atstovai mielai pasidalino savo subrandinta patirtimi reklamos produkcijos gamyboje.

„ – Mūsų pagrindiniai darbo principai yra greitis ir kokybė”, – teigė „AMG Grupės” direktorė Ingrida Kučmej-Umbrasienė.

Įmonė nemažai  investuoja į aukštos kokybės įrangą ir medžiagas, kurios padeda ne tik išlaikyti, bet ir tobulinti gaminamos produkcijos kokybę, užtikrinant ar net viršijant kliento lūkestį. „AMG Grupės” pagrindinis tikslas –  būti pasiruošusiems, bet kokiems užsakovo norams, įgyvendinti juos greitai ir kokybiškai. Įmonės direktorė, Ingrida Kučmej-Umbrasienė, atskleidė, kad dėl efektyvaus medžiagų tiekimo bei įdiegtos gamybos valdymo programos, vidutinio dydžio užsakymai gali būti atliekami ir per kelias valandas.

Prie šių tikslų įgyvendinimo prisideda glaudus ir ilgalaikis bendradarbiavimas su žaliavų tiekėju „Heliopolis“, kuris užtikrina optimalų gaminamos produkcijos kokybės ir kainos santykį. Reklamos ar spaudos užsakymams atlikti įmonė naudoja „Heliopolio” spausdintuvus, kurie leidžia užtikrinti maksimaliai kokybišką rezultatą, ilgaamžiškumą, aukštą spaudos raišką ir įgyvendinti įvairiausius kliento užsakymus, nuo klijuojamų lipdukų iki reklaminių plakatų. Tačiau „AMG grupė” akcentuoja, kad kiekvienas užsakymas reikalauja jam pritaikyto spaudos sprendimo, todėl išnagrinėjus kliento poreikį, pritaikomas individualus gamybos procesas.

Produkcija – nuo reklaminių stovelių iki tentų

„AMG grupė” spaudos gamybos procese naudoja tiek rulonines, tiek kieto paviršiaus medžiagas, kurios vėliau spausdinimo ir frezavimo įrangos pagalba paverčiamos galutiniu reklamos spaudos gaminiu.

lauko reklama AMG grupė

Daugiausiai iš „AMG Grupės” iškeliavusios reklaminės produkcijos kiekvieną dieną matome magistralėje Vilnius – Kaunas. Čia pasitarnauja „Heliopolio” ruloninio tipo medžiagos – tentai, įvairių formų, dydžių, storio, pritaikomi kiekvienam užsakovui individualiai.  Ne tik užmiestyje, bet ir mieste gausu produktų atkeliavusių iš reklamos gamybos įmonės cecho: pastatų fasaduose,  kavinėse ar restoranuose, kur pasitinka išradingų formų ir dydžių reklaminiai stendai ar mažesni stoveliai. Todėl nenustebkite, jei šios įmonės ceche sukurtą produkciją pamatysite  dažnai lankomo restorano ar įmonės ofiso interjere.

lauko reklama AMG grupė

Patikrinta partnerystė

“ – Esame patenkinti mūsų ir „Heliopolio” bendrais projektais, bendradarbiavimu, ilga ir produktyvia bendro darbo patirtimi, kuri užtikrina aukštą gaminamos reklamos produkcijos kokybę.”, –  baigdamas teigė „AMG Grupės” pardavimų vadovas D.Ližaitis.

Reklaminiai stendai magistralėse nukeliauja ilgą kelią, nuo idėjos iki galutinio rezultato, tačiau šiais laikais svarbus greičio ir kokybės santykis, kurį užtikrinti padeda ilgaamžės ir kokybiškos žaliavos bei priemonės.

Atgal