Naujienos

2014.10.09

Heliopolis UAB oficialus BROTHER atstovas Baltijos šalyse

Heliopolis UAB oficialus BROTHER atstovas Baltijos šalyse

Spalis – permainų metas, ne tik gamtoje vyksta virsmas, žalią spalvą keičia  geltona, raudona ir oranžinė. Šis gražus, saulėtas ruduo neša  gerą naujieną mūsų klientams. Su džiaugsmu norime pranešti, kad UAB „HELIOPOLIS“ tapo oficialiu BROTHER  pramoninių spausdintuvų atstovu Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje.

BROTHER yra Japonijos gamintojas, kurio veikla yra labai plati – nuo buitinių prietaisų iki sudėtingų elektronikos sprendimų pramonei. BROTHER  yra vienas iš pasaulio lyderių pramoninių siuvimo mašinų ir spausdintuvų ant drabužių pramonėje. Daugiau informacijos apie įmonę rasite http://www.brother-ism.com/

BROTHER spausdintuvų GT-3 serija skirta tiesioginei spaudai ant tekstilės. Pagrindiniai šios technikos vartotojai  yra reklamos agentūros, gamybinės įmonės, siūlančios originalią ir individualią spaudą ant marškinėlių ar kitos aprangos. Spausdintuvų seriją sudaro trys  modeliai: Brother GT-341, Brother GT-361, Brother GT-381. Vieną iš šių modelių GT-361 demonstruojame HELIOPOLIS UAB Vilniaus salone. Primename, kad spalio 22-23 dienomis vyks Atvirų Durų dienos, kurių metu demonstruosime naujus Mimaki, Brother modelius, supažindinsime  su solventine, UV ir tekstiline spauda, demonstruosime naujas medžiagas ir spaudos galimybes. Mūsų adresas: Žalgirio 112A, Vilnius, telefonas pasiteiravimui 8 5 2732999.

Sieksime, kad naujoji mūsų įmonės veikla būtų  naudinga ir vertinga esamiems bei būsimiems mūsų klientams.

Brother

Atgal