Naujienos

2017.10.18

ERFURT fototapetai ir drobės kiekvieno namams

ERFURT fototapetai ir drobės kiekvieno namams

fototapetai

Erfurt fototapetai – naujas požiūris į sienų dekorą

Planuojant naujos erdvės dekorą dažnam tapetai ant sienų asocijuojasi su senais blokiniais namais, kuriuose įrengtuose butuose ant sienų kabo seni ir išblukę tapetai. Įmonė „Heliopolis“ siūlo naują požiūrį į sienų tapetavimą – tai „Erfurt“ popieriniai fototapetai. Nesvarbu ką įrenginėsite – namus, restoraną ar viešbutį, Erfurt fototapetai yra naujas būdas sukurti išskirtinį deko

Popieriniu pagrindu sukurti, skirtingus paviršius turintys tapetai yra puikiai pritaikyti plačiaformaterą.i spaudai, todėl tai yra puikus pagrindas kūrybiškai dekoruoti savo namų ar viešosios vietos sienas. Dėl gero dažų spalvų sugeriamumo galite būti tikri dėl kokybiško vizualo, kuris pagyvins ir papuoš erdvę.

Ši priemonė yra  saugi ir ekologiška, pagaminta iš gamtai draugiškų medžiagų. Ši medžiaga puikiai tinka net ir virtuvėje – panaudojus tinkamas apsaugines priemones bet kurią būsto ar ofiso patalpą galima paversti tikrai išskirtine erdve naudojant „Erfurt“ fototapetus. Svarbu paminėti ir tai, jog šiuos tapetus pasikabinti nereikia didelių dekoro žinių – užtenka nusipirkti kokybiškų ir tam skirtų klijų ir pasikabinti galėsite patys!

Drobė – vieta Jūsų menui

Norėdami savo namus papuošti mažesnio išmatavimo meno kūriniais (nuotraukomis, paveikslais) – siūlome aukštos kokybės drobes iš medvilnės. Šios drobės taipogi gali būti naudojamos kaip roletai, nes medžiaga yra patvari ir ilgaamžė. Naudodami būtent šias medžiagas galit susikurti unikalų ir išskirtinį namų dekorą.

Susikurkite savo namų interjerą patys!

Atgal