Naujienos

2016.06.01

Atvirų durų dienos CREOLINK salone

Atvirų durų dienos CREOLINK salone

Gegužės 24-26 dienomis atnaujintame HELIOPOLIS salone CREOLINK vyko atvirų durų dienos. Pirmosios dvi dienos buvo skirtos profesionalams, trečioji –  studentams, studijuojantiems ir besidomintiems skaitmenine spauda ir vizualine reklama. Tradiciškai pristatėme mūsų partnerių MIMAKI skaitmeninės spaudos įrenginius – JV150 ir JV300 solventinius spausdintuvus, CJV150 – spausdintuvą, pjaustyklę. Klientai turėjo progą išbandyti spaudą su baltais ir sidabriniais rašalais. Nenaujas, bet laiko patikrintas spausdintuvas UJF 3042 HG spausdino reljefinius vaizdinius ant kietų paviršių. Primename, kad šis UV spausdintuvas gali atspausdinti  ant daikto, kurio storis siekia net iki 15 cm, o maksimalus spaudos paviršius 30×42 cm.

Be spausdintuvų pristatėme ir pademonstravome Mimaki CG  FXII ir Summa S2 T serijos  pjaustykles (ploterius) , kurių patikimumu ir precizika galėjo įsitikinti kiekvienas,  pabandęs išpjaustyti atspausdintus objektus.

Didelio dalyvių susidomėjimo sulaukė plokščiastalis laminatorius RollOver. Norvegų gamintojo įrenginys turi 2×3 m dydžio  LED apšviečiamą stalą, labai patogų ir funkcionalų pneumatinį volo valdymo mechanizmą, jonizatoriaus pagalba užtikrinama švari, antistatinė aplinka. Šis įrenginys yra nepakeičiamas pagalbininkas suteikiantis galimybę be didelių rūpesčių ir pastangų pernešti lipnius produktus ar spaudą ant kitų paviršių bei medžiagų.

Kaip visada didelio susidomėjimo sulaukė ir spauda ant marškinėlių, ypač tarp studentų. Japonų gamybos spausdintuvas Brother, naudojantis baltus rašalus, geba spausdinti ant visų spalvų medvilninių marškinėlių. Dalyviai turėjo galimybę įsitikinti, kad netgi individualius marškinėlius galima pasigaminti užtrunkant vos  5-7 minutes.

2,6 m pločio pjaustykle FLEXA buvo demonstruojamas tikslus ir preciziškas lanksčių media medžiagų pjaustymas.

Taip pat nemažo dalyvių dėmesio sulaukė naujiena – 3D spausdintuvai ColiDo. Buvo demonstruojami 4 skirtingi modeliai. Be pertraukų 3D spausdintuvai spausdino paprastas ir sudėtingas figūras, detales, objektus. Mūsų specialistai demonstravo nesudėtingą šių įrenginių valdymą ir programavimą, be to, iš studentų iškart gavome keletą užsakymų atspausdinti prototipus.

Pristatėme daug naujų media medžiagų:

-          EasyJet-S Whiteback (M) popierius 140 ir 200gms Sol/UV/Latex spaudai. (Vokietija);

-          EasyJet-S fotopopierius Satin180gms Sol/UV/Latex spaudai. (Vokietija);

-          POLi-Tape monomerinė balta / skaidri plėvelė (G)/(M) su skaidriais permanent klijais. (Vokietija);

-          Poli-Tape translucent (filtras) polimerinė PVC balta matinė 75mik. plėvelė su skaidriais permanent klijais.(Vokietija);

-          Poli-Tape polimerinė balta 100mik. plėvelė (G) su skaidriais ultra permanent high tack klijais. (Vokietija);x

-          Poli-Tape perforuota langų grafikos 160mik. (1.6mm skylutės) plėvelė (G) su SOLVENT removable klijais. (Vokietija);

-          Ultra skaidri PET balta 75mik. plėvelė (G) su ultra skaidriais permanent klijais. (Korėja);

-          Ultra skaidrus PET 190mik. plastikas (G) be klijų. (Korėja);

-          Profesionali Drobė Satin 43230 350g Sol/UV/Latex spaudai. (Vokietija);

-          Drobė satin 1542 250g ir  1402 355g Sol/UV/Latex spaudai. (Turkija);

-          Medvilnė matinė 240g Sol/UV/Latex spaudai. (Turkija);

-          Non-waven bazės fototapetai 275g Sol/UV/Latex spaudai. (Portugalija);

-          Drobės bazės fototapetai 300g Sol/UV/Latex spaudai. (Taivanis);

-          Backlit rolapams  baltas (M) 250g Sol/UV/Latex spaudai.(Korėja);

-          Universal Backlit  rolapams 235g DUPLEX: Satin pusė SOL/UV spaudai, matinė pusė – Watter/Latex spaudai (Vokietija);

-          Rollup baltas (M) kita pusė pilka 205g Sol/UV/Latex spaudai (Korėja);

-          Poli-Tape monomerinis laminatas (G)(M) 80mik. su UV apsauga iki 3 metų (Vokietija);

-          Poli-Tape satin terminė tekstilė solventinei spaudai (SG) klijuojama termopresu (Vokietija);

-          Poli-Tape balta 80mik. matinė terminė plėvelė (M) solventinei spaudai, klijuojamas termopresu ( Vokietija);

-          Baltas flokas 300mik. solventinei spaudai, klijuojamas termopresu (Vokietija).

Jeigu pageidaujate gauti naujų medžiagų katalogą, maloniai prašome kreiptis į jus aptarnaujantį HELIOPOLIS vadybininką.

Dėkojame visiems apsilankiusiems mūsų renginyje ir primename, kad renginio metu įrangai taikytos 10-25 proc. nuolaidos galioja iki birželio 31d. Dėl įrangos įsigijimo teiraukitės e-paštu  robertas.sidiskis@heliopolis.lt  arba domas.pauliukas@heliopolis.lt , tel. 865052377; 8 52732999.

 

Atgal