Naujienos

2018.09.12

Ar tikrai skaitmeninė spauda tampa namų puošybos įrankiu?

Ar tikrai skaitmeninė spauda tampa namų puošybos įrankiu?

Skaitmeninė spauda vis labiau žengia į priekį. Ima rastis naujų jos panaudojimo būdų. Vienas jų – interjero dekoravimas. Iš pažiūros keistas skaitmeninės spaudos naudojimas yra paplitęs Europos ir Skandinavijos šalyse ir po truputį populiarėja visame pasaulyje. Nors tai sąlyginai naujas reiškinys, tačiau jau egzistuoja keletas patikimų ir praktikoje patikrintų būdų, kaip namus dekoruoti naudojant būtent skaitmeninę spaudą.

Vienas jų – tapetų dekoravimas. Tiesa, gali pasirodyti, kad tapetai yra senamadiškas ir visų pamirštas namų puošybos būdas. Toks įspūdis susidaro prisiminus tarybinius butus, padengtus išblukusiais, žalios spalvos gėlėm išmargintais tapetais. Visgi šių laikų tapetų vizualika yra kur kas estetiškesnė ir  patrauklesnė. Pastebima, kad dėl platesnio pasirinkimo ir akį traukiančios išvaizdos, tapetai vėl tampa populiariomis šiuolaikinių namų dekoracijų detalėmis. Tikėtina, kad tai lėmė ir skaitmeninės spaudos pažanga – juk savo tapetus galite puošti specifinėmis fotografijomis, raštais arba simboliais, padėsiančiais susikurti svajonių būstą.

 

Kitas būdas panaudoti skaitmeninę spaudą dekoravime – baldų apmušalų dizaino kūrimas. Nebereikia ieškoti parduotuvėse jums tinkančių baldų raštų! Dabar skaitmeninė spauda gali pasitarnauti kuriant unikalią, jūsų pačių sugalvotą puošybą. Svarbu paminėti, kad skaitmeninės spaudos pagrindu sukurti baldų raštai yra itin aukštos kokybės ir gyvų spalvų.

 

Dėl sparčios technologijų pažangos skaitmeninę spaudą galima panaudoti ant  labai įvairių medžiagų – netgi ant stiklo. Pačių kurtos formos, raštai ar piešiniai ant stiklo suteiks jūsų namams gyvybės ir jaukumo.

Dabartinė skaitmeninė spaudą galima panaudoti netgi kuriant plyteles. Išskirtinės gamybos plytelės gali puošti ne tik jūsų virtuvės grindis, bet ir viso buto sienas. Tokiu būdu sukurtumėte jaukią ir  svarbiausia – jūsų pačių sugalvotą aplinką.

Paskutinis ir turbūt pats įspūdingiausias  skaitmeninės spaudos panaudojimo interjero kūrime būdas – medžio gamyba. Taip, supratote teisingai. Šių laikų UV skaitmeninės spaudos technologija leidžia pasireikšti jūsų kūrybai net ant medžio! Žmonės mėgstantys gamtos motyvų stilistiką namuose ar biuruose, turi galimybę medžio gaminius puošti savomis idėjomis. Anksčiau tokio tipo puošyba buvo žymiai prastesnės kokybės ir daug brangesnė. Šiais laikais skaitmeninės spaudos pagalba dekoruoti galima ženkliai greičiau  tiek mažus, tiek didelius medžių produktus, ir visa tai atliekama kur kas greičiau, negu anksčiau tai buvo daroma rankomis.

 

Šaltiniai:

http://www.mimakieurope.com/blogs/five-ways-improve-interior-decoration-digital-printing/

https://www.elledecor.com/design-decorate/trends/g2475/scandinavian-trends/

 

Atgal